Jesteś tutaj: KOBE O nas

Informacje

tel-20 604 372 578

email-013 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

znacznik google Mapka dojazdu

 

Współpraca

KOBE - jesteśmy autoryzowanym
przedstawicielem firmy NIBE.

obrazek pompa nibe

Certyfikaty

Posiadamy certyfikat EUCERT

europejski certyfikat eucert png

certyfikaty eucert informacjePosiadamy Certyfikat i Znak Jakości Q Europejskiej Organizacji Pomp Ciepła  EHPA , przyznawany po odbyciu kursu  „Instalatora pomp ciepła EUCERT”

               

 

 


Nasza firma posiada tytuł   VIP Partner  przyznawany przez firmę NIBE-BIAWAR  vip partnerautoryzowanym instalatorom pomp ciepła NIBE, posiadającym największą wiedzę i doświadczenie w montażu pomp ciepła NIBE, cieszącym się dobrą opinią i zaufaniem wśród użytkowników tych urządzeń. Wyróżnienie firmy logiem VIP Partnera stanowi gwarancję najwyższej jakości usług, związanych zarówno z właściwym doborem jak i montażem pomp ciepła NIBE.


Działamy w sektorze rynku energii odnawialnej na terenie Polski od 2005 roku. Przed rozpoczęciem działalności w Polsce zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła w Szwecji. Nasza kadra wciąż poszerza swoją wiedzę, aby korzystać z najnowszych technologii.

Projektujemy i wykonujemy energooszczędne, ekologiczne systemy grzewcze, których praca oparta jest głównie na niezawodnych, wysoce zaawansowanych technologicznie pompach ciepła NIBE. Nasze realizacje wykonujemy głównie na terenie Dolnego Śląska. Zajmujemy się projektowaniem i instalacją nowoczesnych systemów grzewczych wykorzystujących energię geotermalną.

Wykonujemy usługę kompleksowo, poczynając od doboru urządzeń, poprzez wykonanie instalacji górnego źródła wraz z ogrzewaniem podłogowym, systemem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej w kotłowni, aż po instalację dolnego źródła. W zależności od warunków panujących na działce budowlanej inwestorów, sugerujemy wykonanie dolnego źródła w formie wymiennika gruntowego poziomego lub pionowego.

Zaletą kompleksowego wykonania instalacji jest fakt, iż jedna firma odpowiada za sprawne funkcjonowanie całego układu grzewczego i jedna firma serwisuje poszczególne instalacje. Wykonując przegląd okresowy pompy ciepła sprawdzamy również działanie dolnego źródła, ogrzewania podłogowego bądź wentylacji i dokonujemy regulacji czy zmian w czasie jednej wizyty.

 

 

Pompy Ciepła, Ogrzewanie podłogowe

tel. 604 372 578

logo kobe

KOBE © Wszelkie prawa zastrzeżone